Vestavné skříně

Materiály

Materiály

Nabízíme více než 300 různých druhů dekorů laminátů od firem Kronospan a Egger. Vyberte si u nás ze všech možných materiálů a budete mít nábytek podle vašich snů!

Vestavné skříně

Využití každé plochy a prostoru
Pokud se chystáte renovovat, vylepšit či prostě nově zařídit byt, dům či jiné prostory a chcete co nejlépe účelně a prakticky vyřešit úložný prostor ve Vašem bytě, tak jsou pro Vás ideálním řešením flexibilní vestavěné skříně na míru. Jsou praktické, levnější než solitérní skříně a přinesou Vám očekávaný komfort. Vestavěné skříně na míru se skládají ze dvou částí - dveří svislých posuvných nebo otevíracích a policového systému na míru. Posuvné dveře šetří místo, jsou vhodné do menších prostor se ztíženým přístupem.
Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro ložnice, předsíně či kanceláře, protože v porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic, šatních tyčí apod. Mají i výhodu v řešení "mrtvých míst" - koutů, zkosených stropů, výklenků nebo předělení místnosti posuvným systémem, který je velmi efektní a nabízí velkou úsporu místa.
Vaše vestavěná skříň na míru nemusí mít pouze praktický charakter, ale může se také stát samostatnou a harmonickou součástí Vašeho bytu nebo kanceláře.