Kuchyně

Materiály

Materiály

Nabízíme širokou řadu materiálů. Vyberte si lesklé nebo matné dvířka, přírodní materiály. Máme více než 300 různých dekorů laminátů a více než 150 dekorů pracovních desek.

3D návrhy

3D návrhy

Nejprve zhotovíme grafický návrh spolu s předběžnou cenovou kalkulací. Pokud bude návrh i cena vyhovovat Vašim představám, navštíví Vás technik.

Spotřebiče

Spotřebiče

Máme přímé obchodní zastoupení značek Whirlpool, Bosch, Siemens, Beko, Mora, Fagor, Amica pro prodej v ČR.

Galerie

Galerie

Navštivte naší galerii kuchyní. Nechte se inspirovat klasickou, ale i moderní kuchyní podle vašich představ. Fotogalerie naleznete zde!

Kuchyně

Kuchyně je místem, kde se nejenom vaří a stoluje, ale stává se i místem, kde každý den trávíte několik hodin. Kvalitně navržená kuchyň by měla být nejen plně funkční, ale měla by plnit i funkci další obytné místnosti. Při zřizování nové kuchyně byste se měli radit nejen s rodinou a přáteli, ale i s odborníky, kteří mají s touto problematikou zkušenosti. Naši prodejci disponují potřebnými znalostmi a rádi vám poradí s výběrem veškerého kuchyňského nábytku.

Kuchyňské linky vyrábíme v několika materiálových a modelových řadách. V základním provedení si můžete kvalitní kuchyň podle svých představ poskládat za poměrně nízkou cenu. Nabízíme také kuchyně v provedení comfort, kde je kladen důraz na design a vysokou kvalitu a odolnost všech použitých materiálů. Do každé kuchyně nabízíme široký sortiment doplňků a vnitřního vybavení od předních dodavatelů.